Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

 

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

TRX® je nejžádanější fitness nářadí posledních let. Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX®nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

TRX®je vhodné pro každého. Cvičení je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.

Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX®umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

TRX®buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Fyzioterapeuti využívají cvičení na TRX®k rehabilitaci pacientů v nemocničních centrech a sportovních medicínských klinikách.

TRX lekce jak individuální, tak skupinové vedou lektorky: Dana, Lucka, Nikol, Martina

 

Copyright © 2010Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS