Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

TRX® je nejžádanější fitness nářadí posledních let, které nabízí cviky pro zatížení celého těla. Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.
Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX®nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.
TRX®je vhodné pro každého. Cvičení je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.
Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX®umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.
TRX®buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.
Fyzioterapeuti využívají cvičení na TRX®k rehabilitaci pacientů v nemocničních centrech a sportovních medicínských klinikách.

Aktuálně nejsou žádné kurzy

30.11. - 06.12.2020
Horova 38, Brno - Žabovřesky
776 119 243 a 774 597 097