KOLEGYNĚ NIKOL MÁ SYNA - OLIVER 23.1.- PĚKNÝ CHLAPÁK- 4 KG, VELKÉ GRATULACE!!!
Zavřít
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Podmínky účasti na lekcích

Matfit Studio je určeno pro širokou klientelu od 6-99 let.
Cvičí se u  nás v ponožkách, aby Vaše chodidlo bylo take aktivní.
Zdarma si dle potřeb každý může vzít sklenici s vodou, popřípadě požádá lektorku.
Zákazník vstupuje do prostor studia dobrovolně a provádí v něm aktivity na vlastní nebezpečí.
Lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka lekcí. Trpíte-li nějakými zdravotními problémy, omezeními, je důležité o nich lektorku/lektora před začátkem lekce upozornit.
Provozovatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníka lekcí během jeho pobytu ve studiu.
Sálová lekce trvá 55 minut, osobní trénink 45 – 55 minut a cvičení na Power Plate 30 minut.
Služba Power Plate s asistencí je zákazníkovi poskytnuta vždy, pokud si nepřeje jinak.
Denní provozní doba může být operativně upravena dle aktuálního program.

Rezervace cvičebních lekcí

Klienti mohou pro rezervaci skupinových cvičebních lekcí využít on-line rezervační systém prostřednictvím webové stránky www.matfit.cz.  
Přihlášení a rezervaci cvičebních individuálních  lekcí lze provádět  pouze:

  • telefonicky na 776119243
  • na emailové adrese matfit@mat-fit.cz.

Zákazník má právo si při první návštěvě studia vyzkoušet jakoukoliv aktivitu formou úhrady poměrné časti jedné lekce,  bez nutnosti založení účtu nebo zakoupení předplatného na delší období, než jedné lekce
Po zaplacení kurzovného či permanentky se peníze nevrací. Permanentka má platnost u kurzu po dobu jeho trvání. Permanentka na individualní cvičení a na PowerPlate má platnost 12 měsíců  od zakoupení permanentky.  Klient, který z nějakých důvodů nemůže pokračovat v započatém kurzu, si může po dohodě s lektorem zajistit za sebe náhradu, která bude v jeho kurzu, cvičení pokračovat.
Při každé rezervaci na lekci však potřebujeme uvést klientovo jméno, příjmení a telefon pro případ, že se lekce nebude konat. Tímto  dává klient souhlas s použitím těchto údajů v případě zrušení lekce.

Při zaplacení kurzu budou po klientovi požadovány informace k založení jeho účtu, kterými jsou:  jméno, příjmení, telefon a email.

Poskytnutím kontaktních údajů klient souhlasí s:
    • jejich zpracováním a uchováním v databázi studia.
    • jejich použitím ze strany studia směrem ke klientovi, a to za účelem informování, změny, či jiné potřeby týkající se klientovy rezervace, cvičení či jiných záležitostí spjatých výhradně se studiem (např. rušení lekce apod.).
    • zasíláním informativních a akčních emailů.
Ve studiích nejsou možné platby kartou. Pouze hotově nebo bankovním převodem přes on-line objednání.

Náhrady zameškaných kurzových lekcí cvičení Brno

Odhlášení (zrušení) rezervované skupinové lekce je možné pouze pomocí on-line rezervačního systému.
Při včasném odhlášení (zrušení) rezervace, tj. maximálně 12 hodin před začátkem lekce, nedojde ke stržení kreditů/vstupů za zrušenou lekci. Méně než 12 hodin před lekcí, bude kredit z klientského účtu odečten vstup a lekce bez možnosti náhrady propadá. Náhradu je možné čerpat pouze po dobu trvání dané série kurzu. Nevyčerpané omluvenky po skončení dané sérii kurzu bez náhrady propadají.

Odhlášení či přeobjednání Individuální lekce včetně PowerPlate lekcí je  možné pouze telefonicky na 776119243- studio, nebo tel. čísle lektora, který se o Vás stará. Popřípadě na emailové adrese  matfit@mat-fit.cz nejpozději 12 hodin před zahájením lekce .
Informace méně než 12 hodin před kteroukoliv lekcí je považována pouze za informativní zprávu a ne zrušení rezervace. V tomto případě bude kredit z klientského účtu odečten vstup a lekce bez náhrady propadá.

ZAPLACENÍM KURZOVNÉHO SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI NAŠEHO STUDIA.

Děkujeme, že využíváte služeb našeho studia a těšíme se na naši spolupráci.

Horova 38, Brno - Žabovřesky
776 119 243 a 774 597 097
matfit@mat-fit.cz
/studiomatfit/