Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

 

Dornova metoda pro vaše děti
 
 

Dornova metoda je jemné ošetření obratlů, kloubů a je to efektivní způsob, jak vrátit opěrný a pohybový aparát do původního stavu. Tato metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta přesně uvedou do správné polohy. Hodí se k ošetření všech lidí, kteří jsou alespoň trochu pohybliví. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže jako např. výrony způsobené nehodami nebo při sportu, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Protože při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Při tom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků.
 
DM odtsraňuje bolesti pohyb.aparátu a hlavně přetížením, chybným streotypem, nutno pracovat komplexně od základu, správné uložení kyčlí, pánve, což má vliv na L. Th a C páteř migrény, ploché nohy, vyosené obratle, hallux valgus, posuny kostrče, ramena, kolena, šíjové svaly, jaký smysl má ROVNAT KOMÍN, když je dům celý nakřivo"
- nové pohybové vzorce
- řeší celé tělo a ne jen lokální problém !!!
 
 


SOBOTNÍ DOPOLEDNE A NEDĚLNÍ VEČERY S RELAXACEMI A MEDITACEMI, INFO MAILEM NEBO NA fb MAT-FIT STUDIA

 

RELAXAČNÍ VÍKEND S CVIČENÍM

termín: jaro 2019

Dovolujeme si Vám nabídnout relaxačně cvičící víkend. Tento víkend je určen pro všechny příznivce,  kteří chtějí strávit víkend v příjemném kolektivu, odpočinout si od všedních
starostí, načerpat novou sílu, informace, krásné zážitky a zacvičit si.


Ubytování: Penzion u Brázdů nám nabízí 2-4 lůžkové pokoje, lůžkovina v ceně, www.penzionubrazdu.cz


Nabízíme cvičení: pod vedením lektorky Martiny
pilates, strečink, joga, qigong, pokud počasí dovolí dáme qigong venku (u řeky)


Kromě cvičení můžete využít nabídky:Studio MAT-FIT ve spolupráci se salonem ALLORI v zastoupení Darinou Ellingerovou Vás srdečně zvou na společný relaxační víkend. Už jen to, že naše společně strávené chvíle začnou pár hodin po novoluní, bude mít svou sílu a jistě bude pro mnoho z nás opět dalším krásným začátkem něčeho krásného a nového, co nás opět vytáhne za hranice všedních dnů.

Program:
Martina- relaxace, meditace klidové, ale i aktivní, joga, pilates, strečink, energetizace těla, ducha a mysli, qigong, vitalizující techniky.
Darka: zážitkový seminář na téma „partnerství a pohlavní soustava“, bezpečné užívání aromaterapie, míchání vůní na míru, receptury.
Nechejte se hýčkat v příjemném prostředí kousek od Brna.
Podrobný program zašleme týden před odjezdem a garantujeme znovuzrození nejen vašeho těla :-)
Kapacita omezena jen 20 zájemců.
 
 

Stravování: vegetariánská sobotní plná penze a neděle snídaně v ceně pobytu, páteční večeře ve vlastní režii. Po celou dobu k dispozici čaj

Doprava: vlastní, kdo ještě nebyl, se sveze se znalými


Předpokládaná celková cena 3.900,-Kč 
 


Záloha: nevratnou zálohu ve výši 1500,- Kč vybíráme do 4.10. Doplatky až na místě. Další info a
přihlášky nejlépe na matfit@mat-fit.cz, darina@allori.cz .


Děkujeme a těším se 
Martina a Darka

 

 


Copyright © 2010Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS